GERİ DÖNÜŞÜM ÜRÜNLER GD 3150

Ürün için düşünceler
5.00 out of 5

18,90 TL

Geri dönüşüm ürün modeli; Şık tasarımı, geri dönüşüm yüzeyi, içteki çeşitli ve rengarenk yapışkanlı not kağıtları, bloknotları ile çok özel bir promosyon üründür. Geri dönüşüm ürünler; adından da anlaşılacağı üzere geri dönüşüm kağıtlardan üretilen ürünlerdir. Tek tip ürün olmadığı için tek tip bilgi vermemiz söz konusu değildir. Daha çok notluk ve bloknotluklar, kalemlikler, defterler, çok çeşitli ve özel ürünlerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Üzerine serigragf baskı ve renkli makinalarda baskı yapılabilir. Ürünün üzerine logosunu isterseniz seçkin müşterilerinize sunmak üzere müşteri adının yazabilirsiniz. Bu geri dönüşüm ürünümüzü isterseniz 100 adet isterseniz 1000 adet olarak alabilir, Baskı yaptırabilir, yeni yıl girse bile tekrar kullanabilirsiniz. Bu özelliği ile de çok kullanışlı bir üründür. Geri dönüşüm ürün modeli en çok satış yaptığımız promosyon çeşitleri içerisindedir. İzmir'de Yeni ticaret merkezindeki firma merkezimizi ziyaret ederek bu özel ürünümüzü yakından görebilir, baskı kalitesini inceleyebilirsiniz. Geri dönüşüm ürün günün her anında karşımıza çıkan, çok kullanışlı ürünlerdir. Ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır.

Geri dönüşüm ürünler; Promosyon sektöründe Özel ürün olarak bilinmektedir. Çok yüksek maliyetli olmaması, her an elinizin altında olması ve baskı alanlarının çok olmaması müşterilerinizin masasında yada rahatlıkla taşıyacağı bir ürün haline gelmiştir. İzmir geri dönüşüm ürün satışı yapan firmamız, Geri dönüşüm ürün 2018 promosyon ürünleri arasında özel yerini almıştır. Bütün firmalarımıza baskılı Geri dönüşüm ürün izmir ürünlerini tavsiye ediyoruz. Sizde müşterilerinizin gönlünde özel bir yer bırakmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Yeni yıl sezonunda promosyon kataloğumuz çıkmaktadır. Bu katalogda Geri dönüşüm ürün ebatları, kağıt gramajları, baskı alanları ve baskı ebatları gibi bir çok özellik mevcuttur. Örnek ürünlerimizde iş yerimizde bulunmaktadır. Kataloğu internet sitemizden indirebilirsiniz. Geri dönüşüm ürün baskı tasarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ölçüsü ve baskı tekniğini bilmeden yapılan tasarımlar baskıda büyük sorunlar çıkarabilir. Fiyatları ve Ölçüleri Ürün siparişi vermeden önce sitemizdeki katalogdan ürün kodunu ve fiyatını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürünün üretim durumunu ekibimize danışarak bilgi alabilirsiniz. Özel renk çalışmaları için mutlaka bir adet çıktı görmenizi, üretilecek ürün hakkında detaylı bilgi almanızı ve özellikle termin süresini öğrenmenizi istiyoruz. Böylece zamanlı bir projeniz varsa hem siz hemde biz mahçup olmamış oluruz. Baskılı geri dönüşüm ürün İzmir ürünlerini inceledikten sonra ekibimizle fiyat konusunda da anlaşma sağlamanız durumunda numune ürünümüzü İzmir Gıda Çarşısında bulunan işyerimizde görebilir, tasarımın örneğini inceleyerek onay verebilirsiniz. Geri dönüşüm ürünler günümüz teknolojisine bakıldığında doğanın bu kadar hzlı katledildiği bir ortamda çok özel ürün olsa gerek. Bu açıdan sizde doğaya destek olmak, ağaçların kesilmesini önlemek, doğada çabuk erimesini sağlamak için geri dönüşümlü ürünleri tercih eden.

Baskı Serigraf ve Uv Renkli Baskı Yapılabilir.
Renk Geri Dönüşüm
Malzeme Geri dönüşüm kağıt ve malzeme
  • 5.00 out of 5

    Aşağıdaki formu doldurarak sipariş verebilir, mail göndererek size geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.


Bu Formu Doldurun